Spordiväljakud, liikluslinnak ja mänguväljakud

Joonime nii spordi- ja mänguväljakuid ning liikluslinnakuid, kus oleme vajadusel kaasatud ka ideede ja projektide planeerimisse. Kasutame alati vastavale objektile kõige sobivamat märgistamisviisi – välitingimustes vastupidavat teemärgistusvärvi ja sisetingimustes 2-komponentseid epoksiid- või polüuretaanvärve, kleebiseid ja teipe. Vastavalt soovidele värvime ka väljakute kontuure või kogu väljakualasid, nt tennise või korvpalliväljakutele.

Laste liikluslinnakud

Oleme spetsialiseerunud laste liikluslinnakute joonimisele ja sõidu õpperadade, nt rattaradade värvimisele. Kasutame täpselt samu märgistusi ja liiklusmärke, mis on kasutusel sõiduteedel, mis tähendab, et lapsed õpivad kohe ära tundma õigeid märgistusi ja märke, mis muudab tänavatel liikumise ohutumaks ja sujuvamaks. Vajadusel aitame ka liikluslinnaku või sõiduõpperaja planeerimisel ja dimensioonimisel.

Mänguväljakud

Teostame laste mänguväljakute joonimisi nii õues kui siseruumides. Meil on suur kogemus mänguväljakute markeerimisel ja kujundamisel, seega soovi korral aitame hea meelega teostada just Sulle sobiva mänguväljaku. Mänguväljakute värvimisel kasutame oma šabloone, mis garanteerivad õnnestunud ja suurepärase lõpptulemuse.