Teostameme spordi- ja mänguväljakute joonimisi nii sees kui väljas. Kasutame alati pinnakatele sobivad värvi – väljas teekattevärvi ja sees 2k epoksiidi, polüuretaanvärvi või spetsiaalseid spordihalli põrandate jaoks mõeldud materjale.

Sõltuvalt tellija soovist saame markeerida väljakutel ainult jooned või siis terve spordiväljaku lausalana, ehk siis värvime erinevatel toonidel terve mänguala, näiteks tenniseväljaku sisealad.

Teine populaarne spodiväljak, mida markeeritakse on korvpalliväljak, eriti välistingimustes nind pinnakateks tavaliselt asfalt. Korvpalliväljakul soovitame markeerida ainult jooned ning seda teha vastupidava teekattevärviga. Meie joonime teile ametlike mõõtudega väljakud kiiresti ja konkurentsivõimelise hinnaga.

Liikluslinnakud ja õpperajad

Teostame ka laste liiklusõpperadade ning liikluslinnakute markeerimist. Nende jaoks kasutame täpselt samu värvitoone, sümboleid, liiklusmärke ning lahendusi mida kasutatakse päris liikluses, nii saame pakkuda lastele autentse kogemuse.

https://et.wikipedia.org/wiki/Liikluslinnak

Õpperajad ja liikluslinnakute plaani koostame koostöös tellijaga, et leida parim lahendus. Teeme kindlaks, et projekt on soovidele vastav ja lõpptulemus täpselt sobiv.