Graffiti eemaldamine kui teenus on tänapäeval muutunud üha olulisemaks, kuna graffiti mõju linnapildile võib olla vastuoluline. Ühelt poolt võib see olla väljendusrikas kunstivorm, mis rikastab linna kultuurilist mitmekesisust, teisalt aga võib see olla soovimatu vandalism, mis rikub vara välimust ja vähendab kinnisvara väärtust. Graffiti eemaldamise teenuse pakkumine seisneb mitte ainult esteetilise kahju parandamises, vaid ka kogukonna turvalisuse ja heaolu parandamises.

Kahjuks kohtame tänavapildis tihti inetuid grafiteid, sirgeldusi ja ebatsensuurseid väljendeid. Olgu need siis värvitud majaseintele, aiamüüridele, bussidele või mujale.

Professionaalsed graffiti eemaldamise teenused kasutavad erinevaid tehnikaid ja tooteid, et eemaldada graffiti erinevatelt pindadelt nagu telliskivi, betoon, metall ja puit, tagades seeläbi vara kiire ja efektiivse taastamise.

Graffiti eemaldamine nõuab eriteadmisi ja -vahendeid, et tagada pindade ohutu ja tõhus puhastamine. Professionaalsed teenusepakkujad kasutavad mitmesuguseid meetodeid, sealhulgas survepesu, keemilist puhastust ja graanulpuhastust, sõltuvalt graffiti asukohast ja kasutatud värvi tüübist. See nõuab põhjalikku arusaamist erinevatest materjalidest ja puhastusainetest, et vältida pindade kahjustamist.

Grafitit ei ole kahjuks võimalik 100% eemaldada, sest hästi õrn „vari“ jääb siiski näha. Grafitit eemaldame survepesuga ja spetsiaalse keskkonnasõbraliku vahendiga.

Lisaks pakume ka pindade kaitsmist spetsiaalse vahendiga, mis ei lase tulevikus uuel grafitil enam sügavale imbuda. Tänu sellele on hiljem grafitit eemaldada kiirem ja lihtsam, ning see kajastub ka teenuse hinnas. Suuremahulisema grafiti eemalduseks vajalik kohapealse vee olemasolu.

Grafiti_eemaldamine